Montáž a servis

Instalujeme a dodáváme klimatizace renomovaných výrobců. Můžete si vybrat z námi dodávaných značek velmi luxusní modely LG s inovativními technologiemi pro likvidaci pylů a alergenů nebo velmi vyhledávané klimatizace Midea s kombinovanými filtry nebo standardní modely značky MDV.

Před vlastní instalací můžete objednat návštěvu technika pro zaměření ZDARMA. Provádíme také konzultace k výběru klimatizace. Po konzultaci a zaměření obdržíte konkrétní nabídku. Součástí nabídky je cena za klimatizační jednotky, spotřební materiál a práci technika. Doprava po Praze 13 a okolí ZDARMA. 

Nejčastěji realizujeme klimatizace do bytů, rodinných domů, kanceláří, serveroven, prodejen, lékařských ordinací a dalších prostor.

Zajišťujeme také pravidelné čištění klimatizace a servis. Pravidelné čištění je nutné pro správný chod klimatizace.

Servis klimatizačních jednotek se provádí u menších splitových zařízení používaných pouze sezónně na chlazení jednou ročně, nejlépe před sezónou. Pro celoročně používaná zařízení na chlazení i topení dvakrát ročně. Pro kontinuální chlazení v serverovnách 3-4 krát ročně.

Provádíme záruční i pozáruční servis klimatizace. Při pravidelném servisu je prováděna kontrola provozních tlaků chladiva, čištění filtrů, kontrola odtoku kondenzátu, čištění kondenzátoru a vyparníku, měření odběru elektrického proudu atd. Předejdete tím předčasnému opotřebení dílů a nenávratné ztrátě výkonu klimatizace.

 

Pro objednání instalace nebo servisu nás kontaktujte na 604 237 798