Nezařazeno

Blok 2 - Donec suscipit turpis

Blok 2 - Donec suscipit turpis

Nulla lacinia in nisi cursus lobortis. Donec suscipit turpis non tortor ultrices, in malesuada tortor aliquam. Etiam vitae diam congue, rhoncus sem nec, cursus leo. Mauris tristique mattis mauris. Nunc porta, arcu vitae dapibus mattis, purus arcu fermentum quam, eu facilisis neque turpis sit amet felis. Fusce bibendum, dolor et egestas gravida, nisi nulla tincidunt nisi, eget congue ipsum est id orci. Proin hendrerit felis vitae justo sodales mollis.

Proč nové chladivo R32?

R-32 - ekologie ve Vašich rukou. Chladivo R-32 je dokonalá odpověď na nové F-gas předpisy.
Použitím chladiva R-32 přispíváte ke zmírnění globálního oteplování.
R-32 je velmi energeticky účinné chladivo s třikrát nižším potenciálem GWP (global warming potencial - potenciál globálního oteplování) než tradiční plyn R410a. Na rozdíl od R-32 obsahují jiné chladicí prostředky chlor (jako je R-22) který je škodlivý pro stratosférickou ozonovou vrstvu, což vede k jejímu ničení.
209/5000 Směrnice ErP zavádí povinnost používat nové produktové štítky, které vám umožní provést informovaný výběr zařízení a získat spolehlivé informace týkající se zakoupeného zařízení.
Chladivo R-32 přináší mnoho výhod pro životní prostředí, ale také pro uživatele. Poskytuje o 10% vyšší účinnost zařízení. Patří k plynům se sníženou hořlavostí (třída 2L). Jiskry a výboje v zařízení nemají dostatek energie k zapálení R-32. Díky nízké rychlosti hoření se plamen nerozšíří.

Nejoblíbenější modely klimatizací

Nejoblíbenější modely klimatizací

Mapa a kontakty

Loga

O nás

/o nas

Servis

Kontakty

Zásady ochrany Vašich osobních údajů